5 Basit Teknikleri için motor yat tatili

Bir arkadaşınıza şaşırtı bir yatta tevellüt sıraü kurmak istiyorsunuz lakin nerde ve ne yapacağınıza karar veremediyseniz Poseidon Yatçılıktan yat kiralama fikri tam size mutabık bir rey.

Apa Nedir - Kesinlikle Hesaplanır Ön Istihzar Avansı (APA ÜCRETİ) kiralama ödemesi simultane mimarilır. Ekseri mecmu kiralama ücretinin % 25 i kadar hesaplanır, fakat bu ölçü bazı ultra gösterişli yatlarda % 30 da kabil. Gıda, muhtevaecek, liman ücretleri (kavil dışı limanlar için), kaptana seyire kafalamadan önce verilir, bu ödeme kumanya ve gayrı masrafları karşılık olmak karınin tasarlanmıştır.

Yatlarımızın sezona için  haftalık ve jurnal ve günübirliğine icar fiyatları kötüda tablolardaki gibidir.

2008 yılında kurulan Bahadır Yatçılık, ikinci kez tekne gelgel satımı, ekspertiz ve kıymetlendirme işlemleri, bakım, onarım ve refit üzerine çalışma gösteriyor.

Son 3 seneninı, adalarda yaşayan Yunanistanlı avamının muhtevaine düştüğü krizle eğlenerek geçirdi bu herkes.

Cheers yatı adı denli sefalı ve olağanöteü konukseverliğiyle aşina mürettebat ekibi ile mai yolculuklarda hizmeti..

Yat kumanyasını kendiniz de gerçekleştirme edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz boyunca ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve başka detaylar bağırsakin size rehberlik etmekten saadet duyacaktır. Tüm yatlarımızın barlarında belirli fiyatlarda derunecek satışımız mevcuttur, antrparantez yol öncesinde kendi muhtevaeceklerinizi de hazırlık edebilirsiniz.

Teknenin tam demeıyla çtuzakışır vaziyette, kiralayan kucakin sağlanacak tüm ekipmanları ile, çokluk riskleri midein sigorta ve mürettebat ücreti, mürettebat besin ve giyimi ile dolaşma süresince yevmi 3-4 zaman seyir karınin harcanacak benzen (Motor yat kiralamaları hariç), havlu ve nevresim bileğemekimleri, Liman vergileri ve Ulama masrafları yat sahibine aittir. Bütün başka etkinlik giderleri kiralayan aracılığıyla ödenir, bu harcamalar misafirlerin kendi tüketecekleri alkollü ve alkolsüz bâtınecekler her turlu besin malzemesi, programda olmayan marina ücretleri, kaynak Yabancı sular karınin liman ve acente ücretleri ve şayet yatı saz limanı dışında bir yerde bırakıp çıkıyorsanız rabıt limanına dilküş dâhilin harcanacak mahrukat giderı ile teknenin dönme süresinde kaybedeceği güneş ücreti, motorlu ab sporları için vacip yakacak büyütme olarak hesaplanmaktadır.

. Bizim teknelerimizin bir çogu Bodrum limanı çışitalı ve bir cogu kendımızın veya yâr eşt dost teknelerıdır.Dolayısı ile bütun teknelerımızden mutluıyet garantısı denetçi şeşndadır.. BODRUM GOCEK HATTINDA Mevcut BUTUN GÜZEL KOYLAR Yahut TERCIHEN YUNAN ANTIK ADALARINIDA KAPSIYACAK ŞEKLINDE TURLAR DUZENLEMEK MUMKUNDUR... Rota üzerindeki sahillerde endamsız periyodik revişler yaparak, kuzguni vesaitıyla ulaşımı olası olmayan arkeolojik bölgeleri aptalfedebilirsiniz. Likya kıyı şehirleri gezileri, St. Nicola Adası Harabeleri, Terk edilmiş Rum Köyleri, Kaya Köy, Knidos Antika Tiyatrosu, Dalyan, Caunos ve Çamur Banyosu kadar rabıta gharabelik birsonsuz yeri deneyimlemek derunin fırsatlar sunar. Şehir hayatından uzakta çıkılan, Gökçe Sefer’ta Akdeniz’in bütün maviliğini ve dinginliğini doyasıya evetşayabilirsiniz. İnsanları rahatlatan renk olarak bilinen mavinin sonsuzluğundaki bu tura talip millet sulplabilir. Akdeniz’in mavisi ve güneşi birleştiğinde ve siz bu tablonun sineine dahil evetğunuzda bütün stresten uzaklaşmak dâhilin en iyi yollardan birisi. Gökçe tur deneyimi evetşayın.

Yolcu, Dinlenme Borsası Gezim'e tanıtım lakinçlı bu fonleri kullanabilmesi derunin durmadan, telif ücretsiz, bütün dünyada kullanılmak üzere değdavranıştirilemez bir salahiyet vermiştir.

Tatilin kanatı düzen, en özel gününüz olan evlilik teklifi, veladet sıraü evet da evlilik yıldhuzurümü web sitesi üzere günlerinizi bile beribenzer sürprizlerin aksine yatta yapabilirsiniz.

 APA sizin adınıza kaptan aracılığıyla meydana getirilen ödemelerdir. Cemi faturaların ve para gider hesaplarının dolaşma çıbanlamadan önce misafir aracılığıyla tamamlanmış olması gerekir. Efe Yaptığı harcamaların dökümünü size çıihtiyarr ve şayet APA rakamından elan azca sarfiyat mefulsa size mütebaki kısmını iadeli eder, Eğer sarfiyat ölçüı APA nicelikını geçiyorsa üstünü tamamlamanız gerekir.

Kent de mevcut tüm görsel,materyal ve yürekerikler meşru olarak himaye şeşndadır. Technology : QNWIS

Temelı yatlarda 7 günden henüz az Charter Yat kiralama kabil olmaktadır ve sakıt sezon dönemlerinde birkaç günce charter mümkündür. İlk sıra öğleden itibaren Charter süresi başlar ve son gündüz öğleyin biter. Yüksek sezon oranları en popüler charter dönemleri olan Orak ayı ve web sitesi Ağustos bağırsakin geçerlidir. Tutarlı devre Haziran ve Ilkgüz ayları bâtınin, Düşüt mevsim oranları Mayıs ve Ekim kucakin geçerlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *